Licensed to Aiken - Augusta Swim League                   Hy-Tek's Meet Manager
                  2003 ASL RED WHITE & BLUE MEET - 9/27/2003                   
                        2003 ASL RED WHITE & BLUE MEET                         
                                USCA-NATATORIUM                                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, MARTA          8 WHITE-GA               23.26      20.53    7  
  2 EZZELL, KENNEDY            7 RED-GA                 35.51      26.57    5  
  3 YAWORSKY, RACHEL           8 WHITE-GA                  NT      26.69    4  
  4 LEMMON, ALLISON            8 BLUE-GA                   NT      30.34    3  
  5 WHEELER, KATIE             7 RED-GA                    NT      33.91    2  
  6 LEWIS, CLAIRE              8 BLUE-GA                   NT      37.57    1  
 
Event 2  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FLOYD, HAYNE               8 BLUE-GA                24.29      19.64    7  
  2 CARROLL, STEVEN            8 RED-GA                 23.47      20.08    5  
  3 ROBINSON, GRANT            8 WHITE-GA               26.70      21.65    4  
  4 COLEMAN, JOSEPH            8 WHITE-GA               28.75      25.16    3  
  5 KEELER, DILLON             8 BLUE-GA                   NT      27.32    2  
  6 SLADSKY, DREW              8 WHITE-GA                  NT      28.12    1  
  7 MONTGOMERY, CHET           7 RED-GA                    NT      28.33  
  8 HANG, THOMAS               7 WHITE-GA                  NT      31.30  
  9 SERKIZ, JACK               8 BLUE-GA                   NT      32.94  
 10 SERKIZ, MAX                8 RED-GA                    NT      43.53  
 
Event 3  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ROGERS, SARAH             10 WHITE-GA               41.31      36.89    7  
  2 JONES, KATLYN             10 BLUE-GA                42.74      37.80    5  
  3 ROBINSON, JESSICA         10 RED-GA                 42.44      39.30    4  
  4 GOBAT, HALEY               9 RED-GA                 41.29      39.39    3  
  5 MCINTYRE, ELIZABETH       10 BLUE-GA                49.48      42.31    2  
  6 YELVINGTON, PAIGE         10 WHITE-GA               43.29      42.66    1  
  7 MIDDLETON, AUBRI          10 RED-GA                 48.54      44.39  
  8 DARROCOTT, CHRISTY        10 BLUE-GA                   NT      45.94  
  9 YU, JACKIE                 9 BLUE-GA              1:01.72      46.31  
 10 HOLLAND, RACHEL           10 BLUE-GA                52.22      47.08  
 11 DOLLAR, JESSIE             9 RED-GA                 53.28      49.23  
 12 DOPSON, CATE              10 RED-GA                    NT      50.70  
 13 BONIN, ANNE BLAIR          9 RED-GA                 53.11      52.99  
 14 PALMESE, GINA             10 WHITE-GA             1:01.26      53.48  
 15 BURCH, MEGAN              10 WHITE-GA             1:03.51      58.68  
 16 AMIDON, KAITLYN            9 RED-GA               1:00.43    1:00.20  
 17 FARRELL, COURTNEY          9 WHITE-GA                  NT    1:10.49  
 18 MICHAELS, JASMINE          9 RED-GA                    NT    1:19.56  
 19 BURKES, KYLIE              9 WHITE-GA                  NT    1:38.83  
 
Event 4  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IZARD, CASEY              10 RED-GA                 39.38      36.41    7  
  2 MILLER, BEN               10 BLUE-GA                43.07      36.56    5  
  3 KEKACS, STEVEN             9 WHITE-GA               38.93      37.97    4  
  4 VICTOR, WILLIAM            9 BLUE-GA                42.29      38.84    3  
  5 MIDDLEBROOKS, KEVIN       10 WHITE-GA               47.21      44.33    2  
  6 BARCLAY, MATTHEW          10 RED-GA                 46.99      46.50    1  
  7 REYNOLDS, MADISON         10 WHITE-GA                  NT      53.41  
  8 MADDREY, RUSSELL           9 BLUE-GA                52.95      53.81  
  9 DENNIS, EDWARD             9 RED-GA               1:00.16    1:00.06  
 10 LEWIS, RILEY               9 BLUE-GA                   NT    1:12.73  
 11 SPIVEY, CODY              10 BLUE-GA                   NT    1:28.06  
 12 METS, STEVEN               9 WHITE-GA                  NT    1:32.87  
 
Event 5  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 THOMAS, LAURA BETH        12 RED-GA                 30.76      29.47    7  
  2 GOBAT, BRITTANY           12 WHITE-GA               31.27      32.15    5  
  3 KASRAII, ALYSSA           11 WHITE-GA               34.23      32.66    4  
  4 FLETCHER, WHITNEY         12 BLUE-GA                33.85      33.11    3  
  5 HANG, CHRISTINE           11 RED-GA                 39.09      36.03    2  
  6 MCREE, CASSIE             12 BLUE-GA                37.84      36.28    1  
  7 HUGHES, FAN               12 BLUE-GA                40.22      36.80  
  8 AMIDON, BLAIRE            12 RED-GA                 39.43      37.55  
  9 SINGLETARY, COREY         11 WHITE-GA               47.57      37.65  
 10 FLETCHER, MORGAN          12 RED-GA                    NT      38.74  
 11 BOYD, TAYLOR              12 BLUE-GA                   NT      39.06  
 12 BOYAJIAN, KELSEY          11 WHITE-GA               42.38      39.34  
 13 MARKWALTER, ANNA          11 WHITE-GA               45.96      40.21  
 14 EVANS, ADRIAN             11 RED-GA                 44.64      43.84  
 15 RHEA, CHRISTINA           11 BLUE-GA                   NT      44.20  
 16 PAOLINI, KATRINA          11 BLUE-GA                44.06      44.77  
 17 BURKES, BREANNA           11 RED-GA               1:08.38      50.93  
 18 JACOBSON, SARAH           11 WHITE-GA                  NT      57.84  
 
Event 6  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FREED, RYAN               12 WHITE-GA               26.91      28.80    7  
  2 JOHNSON, CHARLIE          12 RED-GA                    NT      32.86    5  
  3 DROGHINI, RICHARD         11 RED-GA                 32.99      33.26    4  
  4 CHARLTON, CHRISTOPHER     12 BLUE-GA                35.60      33.87    3  
  5 PALMESE, ROBBY            12 BLUE-GA                43.09      37.85    2  
  6 CAIN, WILL                11 RED-GA                 40.36      38.84    1  
  7 BURGART, RUDY             12 WHITE-GA                  NT      40.46  
  8 DUGGAN, ALEX              11 BLUE-GA                40.29      44.54  
  9 MESCHKE, DAVIS            12 WHITE-GA               41.69      46.16  
 10 BRENNAN, MICHAEL          12 WHITE-GA                  NT      53.08  
 
Event 7  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 HENDRY, C.J.              14 BLUE-GA                28.71      28.35    7  
  2 KIRBY, CHLOE              13 RED-GA                 29.70      29.31    5  
  3 MOODY, NICOLE             14 WHITE-GA               29.86      29.70    4  
  4 BOWLING, LAUREN           13 RED-GA                 32.52      32.22    3  
  5 VITALIANI, DEBBIE         13 WHITE-GA               44.81      37.64    2  
  6 LEDBETTER, BRITTANY       13 BLUE-GA                41.93      39.83    1  
  7 STARR, MARISSA            13 RED-GA                 39.75      41.38  
  8 LEONARD, GINNY            14 BLUE-GA                   NT    1:05.45  
 
Event 8  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ANDREWS, JOSH             14 RED-GA                 32.53      28.88    7  
  2 GLENN, KEEPER             14 WHITE-GA               31.38      29.27    5  
  3 FRY, CHRIS                14 RED-GA                    NT      30.67    4  
  4 DROUIN, MATT              14 WHITE-GA               34.15      30.96    3  
  5 BURKES, KLAEHN            13 RED-GA                 30.81      31.21    2  
  6 GRIFFITH, ZACHARY         14 BLUE-GA                41.41      31.55    1  
  7 CHIU, ERIC                13 BLUE-GA                32.02      31.86  
  8 LAMBACK, PAUL             14 BLUE-GA                38.64      32.60  
  9 EVANS, LELAND             13 BLUE-GA                38.83      36.39  
 10 RIECHMAN, ROBERT          14 RED-GA                 43.87      40.49  
 11 REYNOLDS, BRANTLEY        13 RED-GA                 43.80      42.28  
 12 EVANS, WILLIAM            13 WHITE-GA               43.90      47.61  
 13 THOMPSON, GLENN           13 WHITE-GA               47.41      48.99  
 
Event 9  Women 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IVEY, MARY-CATHERINE      18 BLUE-GA                28.40      27.82    6  
  1 MILLAR, GINNY             16 RED-GA                 27.73      27.82    6  
  3 MOODY, REBEKAH            17 WHITE-GA               28.64      28.20    4  
  4 YORK, KATIE               16 WHITE-GA               29.99      29.83    3  
  5 RIECHMAN, KAREN           16 RED-GA                 36.64      35.84    2  
  6 EPTING, AMBER             16 BLUE-GA                38.29      37.98    1  
 
Event 10  Men 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LIETZOW, CHRIS            17 WHITE-GA               25.77      25.81    7  
  2 TORGESEN, TEDD            15 RED-GA                 27.64      26.30    5  
  3 CHARLTON, TREY            15 BLUE-GA                26.43      26.52    4  
  4 ROGERS, ALEX              17 BLUE-GA                27.34      26.88    3  
  5 ROGERS, CHRIS             15 WHITE-GA               30.81      27.75    2  
  6 GREELY, RYAN              17 BLUE-GA                32.63      29.12    1  
  7 DAVIS, JAKE               15 RED-GA                    NT      29.94  
  8 VITALIANI, MATTHEW        15 WHITE-GA               34.37      30.07  
  9 FORMBY, SAM               17 BLUE-GA                33.73      32.34  
 10 THOMPSON, GRAHAME         16 WHITE-GA               37.44      32.40  
 11 LAMBACK, LANTZ            17 RED-GA                 44.48      39.87  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, MARTA          8 WHITE-GA               21.89      23.20    7  
  2 YAWORSKY, RACHEL           8 WHITE-GA                  NT      25.75    5  
  3 EZZELL, KENNEDY            7 RED-GA                 27.83      26.03    4  
  4 LEMMON, ALLISON            8 BLUE-GA                   NT      28.35    3  
  5 WHEELER, KATIE             7 RED-GA                    NT      30.11    2  
  6 LEWIS, CLAIRE              8 BLUE-GA                   NT      31.38    1  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 CARROLL, STEVEN            8 RED-GA                 21.71      19.60    7  
  2 COLEMAN, JOSEPH            8 WHITE-GA               24.15      20.52    5  
  3 ROBINSON, GRANT            8 WHITE-GA               24.79      21.08    4  
  4 SLADSKY, DREW              8 WHITE-GA                  NT      22.12    3  
  5 FLOYD, HAYNE               8 BLUE-GA                27.64      23.12    2  
  6 KEELER, DILLON             8 BLUE-GA                   NT      23.57    1  
  7 MONTGOMERY, CHET           7 RED-GA                    NT      26.15  
  8 HANG, THOMAS               7 WHITE-GA               32.01      28.59  
  9 SERKIZ, MAX                8 RED-GA                    NT      30.55  
 10 SERKIZ, JACK               8 BLUE-GA                   NT      40.47  
 
Event 13  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ROBINSON, JESSICA         10 RED-GA                 43.58      39.84    7  
  2 ROGERS, SARAH             10 WHITE-GA               42.43      40.55    5  
  3 GOBAT, HALEY               9 RED-GA                 44.15      41.78    4  
  4 YELVINGTON, PAIGE         10 WHITE-GA               43.85      41.84    3  
  5 JONES, KATLYN             10 BLUE-GA                43.07      43.06    2  
  6 DOLLAR, JESSIE             9 RED-GA                 45.43      44.05    1  
  7 DARROCOTT, CHRISTY        10 BLUE-GA                   NT      45.11  
  8 MCINTYRE, ELIZABETH       10 BLUE-GA                47.31      46.01  
  9 HOLLAND, RACHEL           10 BLUE-GA                48.02      46.21  
 10 BOST, CAROLINA            10 BLUE-GA                   NT      47.05  
 11 DOPSON, CATE              10 RED-GA                    NT      47.58  
 12 BONIN, ANNE BLAIR          9 RED-GA                 46.68      48.68  
 13 MIDDLETON, AUBRI          10 RED-GA                 48.77      49.02  
 14 PALMESE, GINA             10 WHITE-GA               48.88      49.05  
 15 BURCH, MEGAN              10 WHITE-GA               56.98      51.72  
 16 AMIDON, KAITLYN            9 RED-GA                 52.31      52.56  
 17 YU, JACKIE                 9 BLUE-GA              1:00.08      54.14  
 18 BRENNAN, MARY              9 WHITE-GA                  NT      55.58  
 19 BURKES, KYLIE              9 WHITE-GA                  NT    1:04.48  
 20 FARRELL, COURTNEY          9 WHITE-GA                  NT    1:05.08  
 21 MICHAELS, JASMINE          9 RED-GA                    NT    1:17.79  
 
Event 14  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IZARD, CASEY              10 RED-GA                 37.16      36.45    7  
  2 MILLER, BEN               10 BLUE-GA                43.25      36.98    5  
  3 KEKACS, STEVEN             9 WHITE-GA               39.48      39.69    4  
  4 BARCLAY, MATTHEW          10 RED-GA                 44.28      42.00    3  
  5 MIDDLEBROOKS, KEVIN       10 WHITE-GA               42.98      42.31    2  
  6 VICTOR, WILLIAM            9 BLUE-GA                42.01      42.52    1  
  7 MADDREY, RUSSELL           9 BLUE-GA                47.40      46.12  
  8 DENNIS, EDWARD             9 RED-GA                 48.71      48.66  
  9 REYNOLDS, MADISON         10 WHITE-GA             1:04.98      51.80  
 10 LEWIS, RILEY               9 BLUE-GA              1:18.33    1:05.19  
 11 SPIVEY, CODY              10 BLUE-GA                   NT    1:06.58  
 12 METS, STEVEN               9 WHITE-GA                  NT    1:30.88  
 
Event 15  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 THOMAS, LAURA BETH        12 RED-GA                 31.02      31.12    7  
  2 KASRAII, ALYSSA           11 WHITE-GA               34.21      33.06    5  
  3 FLETCHER, WHITNEY         12 BLUE-GA                35.30      35.45    4  
  4 GOBAT, BRITTANY           12 WHITE-GA               35.75      37.03    3  
  5 MCREE, CASSIE             12 BLUE-GA                37.58      37.29    2  
  6 HANG, CHRISTINE           11 RED-GA                 38.35      37.40    1  
  7 AMIDON, BLAIRE            12 RED-GA                 40.69      38.35  
  8 HUGHES, FAN               12 BLUE-GA                41.86      39.30  
  9 BOYD, TAYLOR              12 BLUE-GA                   NT      40.21  
 10 SINGLETARY, COREY         11 WHITE-GA               45.26      40.81  
 11 BOYAJIAN, KELSEY          11 WHITE-GA               45.56      41.50  
 12 FLETCHER, MORGAN          12 RED-GA                    NT      42.80  
 13 PAOLINI, KATRINA          11 BLUE-GA                46.17      44.09  
 14 BURKES, BREANNA           11 RED-GA                 50.12      44.32  
 15 MARKWALTER, ANNA          11 WHITE-GA               50.14      46.08  
 16 EVANS, ADRIAN             11 RED-GA                 48.00      46.75  
 17 RHEA, CHRISTINA           11 BLUE-GA                   NT      47.49  
 18 JACOBSON, SARAH           11 WHITE-GA                  NT      49.24  
 
Event 16  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FREED, RYAN               12 WHITE-GA               33.76      32.91    7  
  2 CHARLTON, CHRISTOPHER     12 BLUE-GA                34.11      34.32    5  
  3 JOHNSON, CHARLIE          12 RED-GA                    NT      34.74    4  
  4 DROGHINI, RICHARD         11 RED-GA                 37.44      35.12    3  
  5 PALMESE, ROBBY            12 BLUE-GA                36.94      35.92    2  
  6 BURGART, RUDY             12 WHITE-GA                  NT      38.46    1  
  7 CAIN, WILL                11 RED-GA                 38.77      39.21  
  8 MESCHKE, DAVIS            12 WHITE-GA               44.14      44.79  
  9 DUGGAN, ALEX              11 BLUE-GA                42.21      45.56  
 10 BRENNAN, MICHAEL          12 WHITE-GA                  NT    1:00.68  
 
Event 17  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 HENDRY, C.J.              14 BLUE-GA                29.14      29.30    7  
  2 MOODY, NICOLE             14 WHITE-GA               32.22      32.02    5  
  3 KIRBY, CHLOE              13 RED-GA                 34.81      33.68    4  
  4 BOWLING, LAUREN           13 RED-GA                 35.50      35.66    3  
  5 STARR, MARISSA            13 RED-GA                 39.12      36.97    2  
  6 LEDBETTER, BRITTANY       13 BLUE-GA                43.16      39.85    1  
  7 VITALIANI, DEBBIE         13 WHITE-GA               42.14      42.13  
  8 LEONARD, GINNY            14 BLUE-GA                   NT    1:02.59  
 
Event 18  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ANDREWS, JOSH             14 RED-GA                 31.77      29.48    7  
  2 GLENN, KEEPER             14 WHITE-GA               30.02      29.53    5  
  3 FRY, CHRIS                14 RED-GA                    NT      30.67    4  
  4 DROUIN, MATT              14 WHITE-GA               34.50      31.50    3  
  5 BURKES, KLAEHN            13 RED-GA                 32.07      32.60    2  
  6 LAMBACK, PAUL             14 BLUE-GA                36.34      32.87    1  
  7 CHIU, ERIC                13 BLUE-GA                34.18      34.23  
  8 GRIFFITH, ZACHARY         14 BLUE-GA                40.27      36.24  
  9 REYNOLDS, BRANTLEY        13 RED-GA                 39.96      39.56  
 10 EVANS, LELAND             13 BLUE-GA                39.92      39.73  
 11 RIECHMAN, ROBERT          14 RED-GA                 45.42      42.17  
 12 THOMPSON, GLENN           13 WHITE-GA               33.15      46.48  
 13 EVANS, WILLIAM            13 WHITE-GA               57.35      52.62  
 
Event 19  Women 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YORK, KATIE               16 WHITE-GA               29.39      30.03    7  
  2 MILLAR, GINNY             16 RED-GA                 30.97      30.34    5  
  3 MOODY, REBEKAH            17 WHITE-GA               30.58      31.48    4  
  4 IVEY, MARY-CATHERINE      18 BLUE-GA                32.30      32.06    3  
  5 RIECHMAN, KAREN           16 RED-GA                 40.93      39.61    2  
  6 EPTING, AMBER             16 BLUE-GA                42.00      40.65    1  
 
Event 20  Men 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LIETZOW, CHRIS            17 WHITE-GA               26.78      27.42    7  
  2 ROGERS, CHRIS             15 WHITE-GA               27.11      27.98    5  
  3 TORGESEN, TEDD            15 RED-GA                 29.89      28.24    4  
  4 CHARLTON, TREY            15 BLUE-GA                29.50      29.02    3  
  5 ROGERS, ALEX              17 BLUE-GA                29.29      29.27    2  
  6 GREELY, RYAN              17 BLUE-GA                25.90      30.93    1  
  7 VITALIANI, MATTHEW        15 WHITE-GA               34.19      32.15  
  8 THOMPSON, GRAHAME         16 WHITE-GA               35.39      32.76  
  9 FORMBY, SAM               17 BLUE-GA                37.08      33.59  
 10 DAVIS, JAKE               15 RED-GA                    NT      34.02  
 11 LAMBACK, LANTZ            17 RED-GA                 36.96      35.80  
 
Event 21  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, MARTA          8 WHITE-GA               25.17      23.29    7  
  2 LEMMON, ALLISON            8 BLUE-GA                   NT      27.28    5  
  3 EZZELL, KENNEDY            7 RED-GA                 33.55      29.44    4  
  4 WHEELER, KATIE             7 RED-GA                    NT      31.20    3  
  5 YAWORSKY, RACHEL           8 WHITE-GA                  NT      33.52    2  
  6 LEWIS, CLAIRE              8 BLUE-GA                   NT      47.52    1  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FLOYD, HAYNE               8 BLUE-GA                33.73      24.51    7  
  2 CARROLL, STEVEN            8 RED-GA                 26.26      24.68    5  
  3 ROBINSON, GRANT            8 WHITE-GA               31.63      27.88    4  
  4 KEELER, DILLON             8 BLUE-GA                   NT      28.40    3  
  5 COLEMAN, JOSEPH            8 WHITE-GA               37.16      28.81    2  
  6 HANG, THOMAS               7 WHITE-GA               40.15      31.24    1  
  7 SLADSKY, DREW              8 WHITE-GA                  NT      32.11  
  8 MONTGOMERY, CHET           7 RED-GA                    NT      32.73  
  9 SERKIZ, JACK               8 BLUE-GA                   NT      33.62  
 10 SERKIZ, MAX                8 RED-GA                    NT      43.90  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, PAIGE         10 WHITE-GA               43.81      43.07    7  
  2 ROBINSON, JESSICA         10 RED-GA                 44.52      43.09    5  
  3 ROGERS, SARAH             10 WHITE-GA               48.72      44.67    4  
  4 MCINTYRE, ELIZABETH       10 BLUE-GA                46.27      45.84    3  
  5 JONES, KATLYN             10 BLUE-GA                49.02      46.51    2  
  6 PALMESE, GINA             10 WHITE-GA               47.32      48.50    1  
  7 GOBAT, HALEY               9 RED-GA                 51.27      49.13  
  8 HOLLAND, RACHEL           10 BLUE-GA                55.47      51.04  
  9 DARROCOTT, CHRISTY        10 BLUE-GA                   NT      51.11  
 10 MIDDLETON, AUBRI          10 RED-GA                 54.02      52.08  
 11 DOLLAR, JESSIE             9 RED-GA                 55.65      53.32  
 12 BOST, CAROLINA            10 BLUE-GA                   NT      53.33  
 13 BONIN, ANNE BLAIR          9 RED-GA                 59.10      58.17  
 14 BRENNAN, MARY              9 WHITE-GA                  NT      58.26  
 15 DOPSON, CATE              10 RED-GA                    NT      59.90  
 16 BURCH, MEGAN              10 WHITE-GA             1:06.08    1:00.87  
 17 AMIDON, KAITLYN            9 RED-GA               1:04.35    1:03.33  
 18 FARRELL, COURTNEY          9 WHITE-GA                  NT    1:10.73  
 19 BURKES, KYLIE              9 WHITE-GA                  NT    1:29.20  
 20 MICHAELS, JASMINE          9 RED-GA                    NT    1:31.17  
 
Event 24  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IZARD, CASEY              10 RED-GA                 41.60      42.09    7  
  2 MILLER, BEN               10 BLUE-GA                46.69      42.54    5  
  3 KEKACS, STEVEN             9 WHITE-GA               47.07      46.80    4  
  4 VICTOR, WILLIAM            9 BLUE-GA                48.28      48.41    3  
  5 MIDDLEBROOKS, KEVIN       10 WHITE-GA               49.76      49.55    2  
  6 MADDREY, RUSSELL           9 BLUE-GA                51.86      52.17    1  
  7 BARCLAY, MATTHEW          10 RED-GA                 54.82      52.20  
  8 DENNIS, EDWARD             9 RED-GA                 54.45      54.31  
  9 REYNOLDS, MADISON         10 WHITE-GA             1:08.94    1:05.13  
 10 LEWIS, RILEY               9 BLUE-GA                   NT    1:12.99  
 11 METS, STEVEN               9 WHITE-GA                  NT    1:31.30  
 12 SPIVEY, CODY              10 BLUE-GA                   NT    1:31.55  
 
Event 25  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 THOMAS, LAURA BETH        12 RED-GA                 37.66      35.58    7  
  2 FLETCHER, WHITNEY         12 BLUE-GA                33.81      35.63    5  
  3 KASRAII, ALYSSA           11 WHITE-GA               37.19      36.28    4  
  4 GOBAT, BRITTANY           12 WHITE-GA               37.64      38.03    3  
  5 MCREE, CASSIE             12 BLUE-GA                39.23      40.53    2  
  6 HUGHES, FAN               12 BLUE-GA                45.22      41.27    1  
  7 HANG, CHRISTINE           11 RED-GA                 42.23      41.42  
  8 AMIDON, BLAIRE            12 RED-GA                 47.07      44.97  
  9 MARKWALTER, ANNA          11 WHITE-GA               47.50      45.20  
 10 EVANS, ADRIAN             11 RED-GA                 46.77      46.37  
 10 SINGLETARY, COREY         11 WHITE-GA               47.05      46.37  
 12 FLETCHER, MORGAN          12 RED-GA                    NT      47.32  
 13 BOYAJIAN, KELSEY          11 WHITE-GA               48.23      47.56  
 14 PAOLINI, KATRINA          11 BLUE-GA                49.95      50.50  
 15 BOYD, TAYLOR              12 BLUE-GA                   NT      50.83  
 16 RHEA, CHRISTINA           11 BLUE-GA                   NT      53.30  
 17 BURKES, BREANNA           11 RED-GA               1:05.77      54.75  
 18 JACOBSON, SARAH           11 WHITE-GA                  NT    1:00.20  
 
Event 26  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FREED, RYAN               12 WHITE-GA               35.84      35.96    7  
  2 PALMESE, ROBBY            12 BLUE-GA                40.02      38.83    5  
  3 CHARLTON, CHRISTOPHER     12 BLUE-GA                39.63      39.13    4  
  4 DROGHINI, RICHARD         11 RED-GA                 40.77      39.14    3  
  5 JOHNSON, CHARLIE          12 RED-GA                    NT      42.04    2  
  6 BURGART, RUDY             12 WHITE-GA                  NT      43.77    1  
  7 CAIN, WILL                11 RED-GA                 47.96      47.21  
  8 MESCHKE, DAVIS            12 WHITE-GA               45.97      48.44  
  9 DUGGAN, ALEX              11 BLUE-GA                53.34      53.92  
 10 BRENNAN, MICHAEL          12 WHITE-GA                  NT    1:00.74  
 
Event 27  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOODY, NICOLE             14 WHITE-GA               37.08      35.64    7  
  2 HENDRY, C.J.              14 BLUE-GA                37.23      36.26    5  
  3 KIRBY, CHLOE              13 RED-GA                 36.09      36.34    4  
  4 BOWLING, LAUREN           13 RED-GA                 43.96      41.22    3  
  5 VITALIANI, DEBBIE         13 WHITE-GA               43.64      41.25    2  
  6 STARR, MARISSA            13 RED-GA                 43.99      42.96    1  
  7 LEDBETTER, BRITTANY       13 BLUE-GA                47.56      43.33  
  8 LEONARD, GINNY            14 BLUE-GA                   NT    1:14.38  
 
Event 28  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ANDREWS, JOSH             14 RED-GA                 35.68      33.45    7  
  2 DROUIN, MATT              14 WHITE-GA               36.34      34.10    5  
  3 GLENN, KEEPER             14 WHITE-GA               39.33      36.22    4  
  4 BURKES, KLAEHN            13 RED-GA                 37.95      36.47    3  
  5 CHIU, ERIC                13 BLUE-GA                38.24      38.32    2  
  6 LAMBACK, PAUL             14 BLUE-GA                44.10      39.21    1  
  7 FRY, CHRIS                14 RED-GA                    NT      39.81  
  8 REYNOLDS, BRANTLEY        13 RED-GA                 41.68      40.82  
  9 EVANS, LELAND             13 BLUE-GA                42.10      43.66  
 10 GRIFFITH, ZACHARY         14 BLUE-GA                48.16      44.92  
 11 RIECHMAN, ROBERT          14 RED-GA                 49.99      45.69  
 12 EVANS, WILLIAM            13 WHITE-GA               50.27      51.32  
 13 THOMPSON, GLENN           13 WHITE-GA               51.83      52.80  
 
Event 29  Women 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOODY, REBEKAH            17 WHITE-GA               35.30      34.43    7  
  2 MILLAR, GINNY             16 RED-GA                 34.38      35.95    5  
  3 YORK, KATIE               16 WHITE-GA               37.20      36.72    4  
  4 IVEY, MARY-CATHERINE      18 BLUE-GA                38.06      37.71    3  
  5 RIECHMAN, KAREN           16 RED-GA                 44.58      44.61    2  
  6 EPTING, AMBER             16 BLUE-GA                46.92      46.43    1  
 
Event 30  Men 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ROGERS, ALEX              17 BLUE-GA                30.35      29.77    7  
  2 KATA, CHRISTIAN           17 RED-GA                 29.76      30.71    5  
  3 TORGESEN, TEDD            15 RED-GA                 32.94      31.52    3.5
  3 CHARLTON, TREY            15 BLUE-GA                31.98      31.52    3.5
  5 LIETZOW, CHRIS            17 WHITE-GA               31.60      34.07    2  
  6 ROGERS, CHRIS             15 WHITE-GA               35.72      34.57    1  
  7 GREELY, RYAN              17 BLUE-GA                37.58      35.48  
  8 THOMPSON, GRAHAME         16 WHITE-GA               40.47      36.06  
  9 DAVIS, JAKE               15 RED-GA                    NT      36.42  
 10 FORMBY, SAM               17 BLUE-GA                37.25      37.17  
 11 VITALIANI, MATTHEW        15 WHITE-GA               42.78      38.59  
 12 LAMBACK, LANTZ            17 RED-GA                 47.32      44.48  
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, MARTA          8 WHITE-GA               19.52      18.71    7  
  2 EZZELL, KENNEDY            7 RED-GA                 23.60      21.11    5  
  3 YAWORSKY, RACHEL           8 WHITE-GA                  NT      23.80    4  
  4 WHEELER, KATIE             7 RED-GA                    NT      24.98    3  
  5 LEMMON, ALLISON            8 BLUE-GA                   NT      27.82    2  
  6 LEWIS, CLAIRE              8 BLUE-GA                   NT      34.93    1  
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 CARROLL, STEVEN            8 RED-GA                 20.68      17.78    7  
  2 FLOYD, HAYNE               8 BLUE-GA                21.24      17.96    5  
  3 COLEMAN, JOSEPH            8 WHITE-GA               23.23      18.74    4  
  4 ROBINSON, GRANT            8 WHITE-GA               21.48      19.90    3  
  5 KEELER, DILLON             8 BLUE-GA                   NT      20.09    2  
  6 SLADSKY, DREW              8 WHITE-GA                  NT      20.18    1  
  7 MONTGOMERY, CHET           7 RED-GA                    NT      21.85  
  8 HANG, THOMAS               7 WHITE-GA               29.33      27.50  
  9 SERKIZ, JACK               8 BLUE-GA                   NT      31.53  
 10 SERKIZ, MAX                8 RED-GA                    NT      37.77  
 
Event 33  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ROGERS, SARAH             10 WHITE-GA               33.43      33.03    7  
  2 ROBINSON, JESSICA         10 RED-GA                 35.70      33.29    5  
  3 GOBAT, HALEY               9 RED-GA                 35.77      36.03    4  
  4 JONES, KATLYN             10 BLUE-GA                35.70      36.25    3  
  5 MIDDLETON, AUBRI          10 RED-GA                 36.67      37.63    2  
  6 DARROCOTT, CHRISTY        10 BLUE-GA                   NT      38.42    1  
  7 HOLLAND, RACHEL           10 BLUE-GA                42.21      38.46  
  8 YELVINGTON, PAIGE         10 WHITE-GA               38.17      38.51  
  9 DOLLAR, JESSIE             9 RED-GA                 41.36      39.45  
 10 MCINTYRE, ELIZABETH       10 BLUE-GA                37.25      39.52  
 11 DOPSON, CATE              10 RED-GA                    NT      39.90  
 12 YU, JACKIE                 9 BLUE-GA                42.36      41.25  
 13 PALMESE, GINA             10 WHITE-GA               39.65      41.88  
 14 BOST, CAROLINA            10 BLUE-GA                   NT      42.40  
 15 BONIN, ANNE BLAIR          9 RED-GA                 41.37      45.90  
 16 AMIDON, KAITLYN            9 RED-GA                 46.77      47.23  
 17 BURCH, MEGAN              10 WHITE-GA               45.94      47.81  
 18 BRENNAN, MARY              9 WHITE-GA                  NT      48.04  
 19 FARRELL, COURTNEY          9 WHITE-GA                  NT      58.95  
 20 BURKES, KYLIE              9 WHITE-GA                  NT    1:03.94  
 21 MICHAELS, JASMINE          9 RED-GA                    NT    1:10.76  
 
Event 34  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IZARD, CASEY              10 RED-GA                 32.34      31.91    7  
  2 MILLER, BEN               10 BLUE-GA                35.03      32.04    5  
  3 VICTOR, WILLIAM            9 BLUE-GA                32.41      32.10    4  
  4 KEKACS, STEVEN             9 WHITE-GA               32.55      32.57    3  
  5 BARCLAY, MATTHEW          10 RED-GA                 35.37      36.83    2  
  6 MADDREY, RUSSELL           9 BLUE-GA                38.08      38.42    1  
  7 MIDDLEBROOKS, KEVIN       10 WHITE-GA               36.31      40.75  
  8 DENNIS, EDWARD             9 RED-GA                 45.96      46.25  
  9 REYNOLDS, MADISON         10 WHITE-GA               43.81      49.16  
 10 LEWIS, RILEY               9 BLUE-GA                59.47      57.31  
 11 METS, STEVEN               9 WHITE-GA                  NT      57.71  
 12 SPIVEY, CODY              10 BLUE-GA                   NT    1:07.24  
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 THOMAS, LAURA BETH        12 RED-GA                 28.05      27.60    7  
  2 MCREE, CASSIE             12 BLUE-GA                28.79      29.11    5  
  3 FLETCHER, WHITNEY         12 BLUE-GA                28.87      29.24    4  
  4 KASRAII, ALYSSA           11 WHITE-GA               29.83      29.26    3  
  5 GOBAT, BRITTANY           12 WHITE-GA               29.58      30.38    2  
  6 HUGHES, FAN               12 BLUE-GA                34.10      31.86    1  
  7 AMIDON, BLAIRE            12 RED-GA                 33.18      32.39  
  8 HANG, CHRISTINE           11 RED-GA                 32.19      33.01  
  9 SINGLETARY, COREY         11 WHITE-GA               34.41      33.72  
 10 BOYD, TAYLOR              12 BLUE-GA                   NT      33.78  
 11 FLETCHER, MORGAN          12 RED-GA                    NT      34.22  
 12 BOYAJIAN, KELSEY          11 WHITE-GA               34.28      35.65  
 13 EVANS, ADRIAN             11 RED-GA                 33.21      36.48  
 14 MARKWALTER, ANNA          11 WHITE-GA               38.76      36.53  
 15 RHEA, CHRISTINA           11 BLUE-GA                   NT      38.70  
 16 BURKES, BREANNA           11 RED-GA                 42.18      39.21  
 17 JACOBSON, SARAH           11 WHITE-GA                  NT      40.98  
 18 PAOLINI, KATRINA          11 BLUE-GA                38.24      40.99  
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FREED, RYAN               12 WHITE-GA               26.82      27.55    7  
  2 DROGHINI, RICHARD         11 RED-GA                 29.63      30.39    5  
  3 JOHNSON, CHARLIE          12 RED-GA                    NT      30.46    4  
  4 PALMESE, ROBBY            12 BLUE-GA                30.92      30.48    3  
  5 CHARLTON, CHRISTOPHER     12 BLUE-GA                30.10      31.04    2  
  6 BURGART, RUDY             12 WHITE-GA                  NT      33.16    1  
  7 CAIN, WILL                11 RED-GA                 34.32      34.72  
  8 MESCHKE, DAVIS            12 WHITE-GA               37.19      36.64  
  9 DUGGAN, ALEX              11 BLUE-GA                36.46      39.32  
 10 BRENNAN, MICHAEL          12 WHITE-GA                  NT      47.37  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 HENDRY, C.J.              14 BLUE-GA                25.16      26.46    7  
  2 MOODY, NICOLE             14 WHITE-GA               26.52      27.03    5  
  3 KIRBY, CHLOE              13 RED-GA                 27.38      28.31    4  
  4 BOWLING, LAUREN           13 RED-GA                 28.16      28.87    3  
  5 STARR, MARISSA            13 RED-GA                 30.88      31.73    2  
  6 VITALIANI, DEBBIE         13 WHITE-GA               33.61      33.35    1  
  7 LEDBETTER, BRITTANY       13 BLUE-GA                34.25      33.92  
  8 LEONARD, GINNY            14 BLUE-GA                   NT      54.56  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DROUIN, MATT              14 WHITE-GA               25.61      26.15    7  
  2 FRY, CHRIS                14 RED-GA                    NT      26.46    5  
  3 GLENN, KEEPER             14 WHITE-GA               26.50      26.66    4  
  4 ANDREWS, JOSH             14 RED-GA                 26.98      26.78    3  
  5 BURKES, KLAEHN            13 RED-GA                 27.29      27.70    2  
  6 GRIFFITH, ZACHARY         14 BLUE-GA                30.99      28.63    1  
  7 CHIU, ERIC                13 BLUE-GA                28.53      28.70  
  8 LAMBACK, PAUL             14 BLUE-GA                29.43      29.25  
  9 REYNOLDS, BRANTLEY        13 RED-GA                 29.07      30.76  
 10 EVANS, LELAND             13 BLUE-GA                30.14      30.77  
 11 RIECHMAN, ROBERT          14 RED-GA                 36.28      37.48  
 12 THOMPSON, GLENN           13 WHITE-GA               35.34      38.43  
 13 EVANS, WILLIAM            13 WHITE-GA               38.38      39.09  
 
Event 39  Women 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IVEY, MARY-CATHERINE      18 BLUE-GA                24.63      25.21    7  
  2 MILLAR, GINNY             16 RED-GA                 24.76      25.94    5  
  3 MOODY, REBEKAH            17 WHITE-GA               25.92      26.93    4  
  4 YORK, KATIE               16 WHITE-GA               26.40      27.55    3  
  5 RIECHMAN, KAREN           16 RED-GA                 32.50      33.24    2  
  6 EPTING, AMBER             16 BLUE-GA                32.99      33.97    1  
 
Event 40  Men 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 KATA, CHRISTIAN           17 RED-GA                 21.76      23.37    7  
  2 CHARLTON, TREY            15 BLUE-GA                22.81      23.53    5  
  3 LIETZOW, CHRIS            17 WHITE-GA               23.17      23.75    4  
  4 ROGERS, ALEX              17 BLUE-GA                23.58      24.12    3  
  5 TORGESEN, TEDD            15 RED-GA                 23.87      24.43    2  
  6 ROGERS, CHRIS             15 WHITE-GA               24.94      25.39    1  
  7 GREELY, RYAN              17 BLUE-GA                25.56      25.79  
  8 DAVIS, JAKE               15 RED-GA                 26.53      25.92  
  9 VITALIANI, MATTHEW        15 WHITE-GA               26.20      26.56  
 10 FORMBY, SAM               17 BLUE-GA                27.62      26.60  
 11 THOMPSON, GRAHAME         16 WHITE-GA               28.06      27.38  
 12 LAMBACK, LANTZ            17 RED-GA                 28.04      29.07  
 
Event 41  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YELVINGTON, MARTA          8 WHITE-GA             1:59.03    1:50.90    7  
  2 EZZELL, KENNEDY            7 RED-GA               2:16.98    2:08.32    5  
  3 YAWORSKY, RACHEL           8 WHITE-GA                  NT    2:16.79    4  
  4 WHEELER, KATIE             7 RED-GA                    NT    2:21.79    3  
  5 LEMMON, ALLISON            8 BLUE-GA                   NT    2:23.59    2  
  6 LEWIS, CLAIRE              8 BLUE-GA                   NT    2:53.56    1  
 
Event 42  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 CARROLL, STEVEN            8 RED-GA               1:48.50    1:41.44    7  
  2 FLOYD, HAYNE               8 BLUE-GA              1:56.56    1:41.98    5  
  3 ROBINSON, GRANT            8 WHITE-GA             2:14.08    1:46.76    4  
  4 COLEMAN, JOSEPH            8 WHITE-GA                  NT    1:56.92    3  
  5 KEELER, DILLON             8 BLUE-GA                   NT    2:02.97    2  
  6 MONTGOMERY, CHET           7 RED-GA                    NT    2:05.10    1  
  7 SLADSKY, DREW              8 WHITE-GA                  NT    2:12.24  
  8 HANG, THOMAS               7 WHITE-GA                  NT    2:22.65  
  9 SERKIZ, JACK               8 BLUE-GA                   NT    3:01.33  
 10 SERKIZ, MAX                8 RED-GA                    NT    3:11.76  
 
Event 43  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ROBINSON, JESSICA         10 RED-GA               1:26.80    1:23.21    7  
  2 ROGERS, SARAH             10 WHITE-GA             1:31.10    1:26.56    5  
  3 JONES, KATLYN             10 BLUE-GA              1:33.40    1:31.19    4  
  4 GOBAT, HALEY               9 RED-GA               1:36.67    1:31.61    3  
  5 YELVINGTON, PAIGE         10 WHITE-GA             1:35.17    1:33.53    2  
  6 MCINTYRE, ELIZABETH       10 BLUE-GA              1:46.07    1:36.20    1  
  7 DARROCOTT, CHRISTY        10 BLUE-GA                   NT    1:37.77  
  8 MIDDLETON, AUBRI          10 RED-GA               1:51.52    1:39.50  
  9 DOLLAR, JESSIE             9 RED-GA               1:42.95    1:39.64  
 10 HOLLAND, RACHEL           10 BLUE-GA              1:49.21    1:39.83  
 11 PALMESE, GINA             10 WHITE-GA             1:44.87    1:44.93  
 12 DOPSON, CATE              10 RED-GA                    NT    1:49.06  
 13 BOST, CAROLINA            10 BLUE-GA                   NT    1:50.20  
 14 BONIN, ANNE BLAIR          9 RED-GA               1:53.36    1:54.23  
 15 BURCH, MEGAN              10 WHITE-GA             1:59.69    2:01.19  
 16 AMIDON, KAITLYN            9 RED-GA               2:03.19    2:01.81  
 17 BRENNAN, MARY              9 WHITE-GA                  NT    2:04.88  
 18 FARRELL, COURTNEY          9 WHITE-GA                  NT    2:29.13  
 19 BURKES, KYLIE              9 WHITE-GA                  NT    2:37.17  
 20 MICHAELS, JASMINE          9 RED-GA                    NT    2:52.74  
 
Event 44  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 IZARD, CASEY              10 RED-GA               1:22.23    1:20.08    7  
  2 MILLER, BEN               10 BLUE-GA              1:34.20    1:21.06    5  
  3 KEKACS, STEVEN             9 WHITE-GA             1:25.82    1:25.17    4  
  4 VICTOR, WILLIAM            9 BLUE-GA              1:35.36    1:27.25    3  
  5 BARCLAY, MATTHEW          10 RED-GA               1:39.31    1:35.03    2  
  6 MIDDLEBROOKS, KEVIN       10 WHITE-GA             1:33.65    1:35.21    1  
  7 MADDREY, RUSSELL           9 BLUE-GA              1:40.39    1:39.20  
  8 DENNIS, EDWARD             9 RED-GA               2:04.54    1:55.21  
  9 REYNOLDS, MADISON         10 WHITE-GA             2:09.65    2:14.07  
 10 LEWIS, RILEY               9 BLUE-GA                   NT    2:23.46  
 11 SPIVEY, CODY              10 BLUE-GA                   NT    2:52.51  
 
Event 45  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 THOMAS, LAURA BETH        12 RED-GA               1:09.63    1:06.32    7  
  2 KASRAII, ALYSSA           11 WHITE-GA             1:11.71    1:10.31    5  
  3 FLETCHER, WHITNEY         12 BLUE-GA              1:09.73    1:13.96    4  
  4 GOBAT, BRITTANY           12 WHITE-GA             1:17.41    1:15.45    3  
  5 MCREE, CASSIE             12 BLUE-GA              1:18.15    1:19.27    2  
  6 HANG, CHRISTINE           11 RED-GA               1:20.51    1:20.75    1  
  7 AMIDON, BLAIRE            12 RED-GA               1:27.99    1:21.43  
  8 HUGHES, FAN               12 BLUE-GA              1:31.42    1:21.66  
  9 FLETCHER, MORGAN          12 RED-GA                    NT    1:29.77  
 10 BOYAJIAN, KELSEY          11 WHITE-GA             1:36.03    1:29.78  
 11 SINGLETARY, COREY         11 WHITE-GA             1:37.38    1:30.12  
 12 EVANS, ADRIAN             11 RED-GA               1:31.28    1:30.31  
 13 BOYD, TAYLOR              12 BLUE-GA                   NT    1:31.81  
 14 MARKWALTER, ANNA          11 WHITE-GA             1:52.23    1:33.16  
 15 RHEA, CHRISTINA           11 BLUE-GA                   NT    1:39.89  
 16 PAOLINI, KATRINA          11 BLUE-GA              1:35.65    1:42.87  
 17 BURKES, BREANNA           11 RED-GA               1:59.87    1:44.82  
 18 JACOBSON, SARAH           11 WHITE-GA                  NT    1:53.58  
 
Event 46  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 FREED, RYAN               12 WHITE-GA             1:06.79    1:09.11    7  
  2 DROGHINI, RICHARD         11 RED-GA               1:17.87    1:14.25    5  
  3 CHARLTON, CHRISTOPHER     12 BLUE-GA              1:16.64    1:14.53    4  
  4 JOHNSON, CHARLIE          12 RED-GA                    NT    1:18.15    3  
  5 PALMESE, ROBBY            12 BLUE-GA              1:19.52    1:22.04    2  
  6 BURGART, RUDY             12 WHITE-GA                  NT    1:23.34    1  
  7 CAIN, WILL                11 RED-GA               1:32.91    1:25.87  
  8 MESCHKE, DAVIS            12 WHITE-GA             1:31.32    1:32.88  
  9 DUGGAN, ALEX              11 BLUE-GA              1:31.67    1:41.79  
 10 BRENNAN, MICHAEL          12 WHITE-GA                  NT    2:01.96  
 
Event 47  Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 HENDRY, C.J.              14 BLUE-GA              1:05.70    1:04.61    7  
  2 MOODY, NICOLE             14 WHITE-GA             1:07.27    1:07.65    5  
  3 KIRBY, CHLOE              13 RED-GA               1:09.87    1:11.00    4  
  4 BOWLING, LAUREN           13 RED-GA               1:19.60    1:17.89    3  
  5 STARR, MARISSA            13 RED-GA               1:23.22    1:25.37    2  
  6 VITALIANI, DEBBIE         13 WHITE-GA             1:33.81    1:26.02    1  
  7 LEDBETTER, BRITTANY       13 BLUE-GA              1:41.28    1:29.69  
  8 LEONARD, GINNY            14 BLUE-GA                   NT    2:25.23  
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ANDREWS, JOSH             14 RED-GA               1:07.10    1:03.01    7  
  2 GLENN, KEEPER             14 WHITE-GA             1:10.84    1:07.64    5  
  3 DROUIN, MATT              14 WHITE-GA             1:11.81    1:09.29    4  
  4 BURKES, KLAEHN            13 RED-GA               1:10.14    1:10.64    3  
  5 FRY, CHRIS                14 RED-GA                    NT    1:13.78    2  
  6 GRIFFITH, ZACHARY         14 BLUE-GA              1:30.34    1:14.50    1  
  7 LAMBACK, PAUL             14 BLUE-GA              1:24.03    1:14.75  
  8 CHIU, ERIC                13 BLUE-GA              1:14.51    1:15.57  
  9 EVANS, LELAND             13 BLUE-GA              1:23.23    1:22.37  
 10 REYNOLDS, BRANTLEY        13 RED-GA               1:25.73    1:27.07  
 11 RIECHMAN, ROBERT          14 RED-GA               1:38.67    1:32.27  
 12 THOMPSON, GLENN           13 WHITE-GA             1:37.60    1:36.70  
 13 EVANS, WILLIAM            13 WHITE-GA             1:46.45    1:41.94  
 
Event 49  Women 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MILLAR, GINNY             16 RED-GA               1:04.96    1:04.11    7  
  2 MOODY, REBEKAH            17 WHITE-GA             1:05.02    1:04.54    5  
  3 IVEY, MARY-CATHERINE      18 BLUE-GA              1:07.29    1:07.06    4  
  4 YORK, KATIE               16 WHITE-GA             1:07.47    1:07.41    3  
  5 RIECHMAN, KAREN           16 RED-GA               1:25.37    1:23.47    2  
  6 EPTING, AMBER             16 BLUE-GA              1:28.75    1:26.57    1  
 
Event 50  Men 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 CHARLTON, TREY            15 BLUE-GA                59.94      58.61    7  
  2 LIETZOW, CHRIS            17 WHITE-GA               57.72      59.00    5  
  3 TORGESEN, TEDD            15 RED-GA               1:02.75      59.63    4  
  4 ROGERS, ALEX              17 BLUE-GA              1:02.29      59.97    3  
  5 ROGERS, CHRIS             15 WHITE-GA             1:08.01    1:06.31    2  
  6 GREELY, RYAN              17 BLUE-GA              1:11.49    1:06.41    1  
  7 VITALIANI, MATTHEW        15 WHITE-GA             1:15.06    1:08.78  
  8 DAVIS, JAKE               15 RED-GA                    NT    1:09.59  
  9 THOMPSON, GRAHAME         16 WHITE-GA             1:18.19    1:10.55  
 10 FORMBY, SAM               17 BLUE-GA              1:15.49    1:11.69  
 11 LAMBACK, LANTZ            17 RED-GA               1:27.48    1:20.58